Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Justice League Filmini Joss Whedon Bitirecek

Justice League Filmini Joss Whedon Bitirecek

DC Comics’in en sevilen karakterleri Superman ve Batman’i son dönemde beyaz perdeye taşıyan ünlü yönetmen Zack Snyder, yaşadığı trajik olay sonrası Justice League filminin yönetmenlik koltuğunu Joss Whedon‘a bıraktı.

Zack Snyder- Joss Whedon

Marvel’ın The Avengers serisini sinemalara taşıyan; Firefly, Buffy the Vampire Slayer, Angel gibi yapımları yaratan Joss Whedon, Marvel’dan sonra DC Comics ile bağlarını güçlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Batgirl filmini yöneteceği açıklanan Joss Whedon, şimdi DC Comics’in The Avengers’ı olan Justice League‘i yarım kaldığı yerden alıp bitirecek.

Geçtiğimiz Mart ayında sekiz çocuğundan birisi olan 20 yaşındaki Autumn’ın ölümünden sonra ailesinin kendisine ihtiyacı olduğunu ve onlarla daha fazla vakit geçirmesi gerektiğini belirten Zack Snyder, Justice League filminin çekimleri devam ederken projeyi bir başka süper kahraman filmleri uzmanı olan Joss Whedon’a devretti. Zack Snyder’ın kaldığı yerden Joss Whedon projeyi tamamlayacak.

Zack Snyder – Deborah Snyder

17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin senaryosuna çeşitli eklemelerde bulunan Joss Whedon’ın, söz konusu sahneleri önümüzdeki haftalarda çekeceği filmi vizyon tarihine yetiştireceği açıklandı.

Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, The Flash, Cyborg gibi DC Comics çizgi romanlarının popüler karakterlerini bir araya getirecek olan Justice Leagueden yayınlanan son fragman aşağıda.

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman 2'nin Yayın Tarihi Belli Oldu