Sinema Haberleri

Justice League Filminde Beklenmedik Bir Kötü Adam Olabilir

justice-league-banner

Batman v Superman filminden sonra Justice League filmindeki baş kötü karakterin Darkseid olacağını tahmin etmişizdir.

İlgili Makaleler

Bunun için en büyük dayanaklarımız Lex Luthor’un filmin sonundaki konuşmaları ve Batman’in rüyasındaki yerdeki büyük simge.

batman-nightmare-darkseid

Ana kötü kahramanımız değişebilir. Birth Movies Death’in haberine göre Darkseid filmde olacak ama filmdeki baş kötü rolü Steppenwolf’un olacak. Steppenwolf’un, Darkseid’in akrabası ve komutanlarından biri olduğunu not düşelim.

Haberi yapan sitenin DC’de sağlam kaynakları olduğu söyleniyor ve film yayınlandıktan sonra internette yayınlanan silinmiş sahnede Lex’in önünde durduğu karakter, Steppenwolf’un çizgi romanlardaki görüntüsüne benziyor. Üstüne DC’nin, Doomsday’den sonra önemli bir kötüyü çabuk harcamamak istemesi de anlaşılabilir.

Haberin devamında Darkseid’in filmin sonlarına doğru görüneceği söyleniyor ve Justice League Part 2’de ki olaylara zemin hazırlayacakmış.

DC’de birçok ünlü kötü karakter varken çizgi roman hayranları dışında kimsenin pek tanımadığı bir ismin seçilmesi kararının doğru olup olmadığını film çıktığında göreceğiz. Söylentinin doğruluğunu da, Zack Snyder’ın, Justice League Part 1 filmi 17 Kasım 2017’de çıktığında göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Spider-Man: Homecoming Devam Filminde Bakın Kimler Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu