Sinema Haberleri

Justice League Filmi Green Lantern’ını Nihayet Buldu Mu?

Justice League filminin kadrosu açıklandığından beri akıllardaki en büyük sorulardan biri de orijinal ekibin üyelerinden biri olan Green Lantern‘ın filmde yer alıp almayacağıydı. Şimdi iyice bu konu alevlendi.

Justice League ve Green Lantern ikilemine dair bir türlü ardı kesilmeyen fakat filmden gelen görüntülerde Green Lantern’ın gözükmemesiyle durulmaya başlayan spekülasyonlar ve dedikodular, Bravo! Film News adlı bir Twitter hesabının yaptığı paylaşımla bir kez daha alevlenmiş durumda.

İddialara göre Warner Bros. ve yönetmen Zack Snyder, Grinin Eli Tonu ile yıldızı parlayan oyuncu Jamie Dornan ile Green Lantern rolü için görüşmelere başlamış. Herhangi bir taraftan henüz açıklama gelmiş değil fakat Jamie Dornan’ın, Grinin Eli Tonu film serisinden ayrılacağı bilgisi aylar önce haber sitelerinde dolaşmaya başlamıştı. Oyuncunun programında yeni Hal Jordan olmak için oldukça uygun bir boşluk açılmış gibi görünüyor.

jamie-dornan

Şu an için bir dedikodudan ibaret olan bu haberlerin doğruluğunu, önümüzdeki günlerde gelecek resmi bir açıklama ile göreceğiz. Justice League, 17 Kasım 2017‘de vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  One Punch Man, Venom Senaristlerinin Elinde Canlı Filme Dönüşüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu