Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Justice League Çekimlerinin Başlayacağı Tarih Kesinleşti

Justice League Çekimlerinin Başlayacağı Tarih Kesinleşti

justice-league

25 Mart’ta vizyona girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filmini heyecanla beklerken aynı ekipten sevindirici bir haber daha geldi.

Yönetmen Zack Snyder, pek çok süper kahramanı bir araya getirecek olan Justice League filminin çekimlerinin başlayacağı tarihi açıkladı!

Batman v Superman filmi sadece Batman ve Superman’i değil, bununla birlikte Flash, Aquaman, Wonder Woman gibi karakterleri de göreceğiz. Justice League filminde ise bu karakterlerin toplu macerasına tanık olacağız.

Zack Snyder, Justice League’in çekimleri için hazırlıkların başladığını Twitter üzerinden paylaştığı, Aquaman’i canlandıracak olan Jason Momoa ile çekildiği fotoğrafla duyurdu.

Kasım 2017’de vizyona girecek olan The Justice League Part One filminin çekimleri 11 Nisan 2016‘da başlayacak. Yani Batman v Superman filminin vizyona girmesinden yaklaşık 2 hafta sonra. Muhtemelen Batman v Superman filminin ilk gişe kazançları bu filmin çekimlerini de etkileyecektir.

Batman v Superman filminde nelerle karşılaşacağımız oldukça merak edilen bir konu fakat filmin senaryo yazarı da Christopher Nolan’ın Batman üçlemesini yazan ve efsanevi The Crow’un yaratıcılarından David S.Goyer olunca beklenti yükseliyor.