Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jurassic World Serisi Devam Edecek

Jurassic World Serisi Devam Edecek

Jurassic Park serisine yeni bir bakış açısı getiren ve seriyi yeniden başlatan Jurassic World, üçüncü film Dominion ile sonlanmayacak.

Steven Spielberg’ün muhteşem vizyonu ile beyaz perdeye aktarılan Jurassic Park’ın yeri birçok izleyiciyi için ayrı yerdedir. Seri sonraki filmlerde aynı dikişi tutturamasa da dinozorların aramızda olduğu bir dünyayı hayal etmek güzel bir tecrübeydi.

Universal Pictures altındaki seri 2015 yılında yepyeni bir kadro ve hikayeyle bizlerle buluşmuştu. Jurassic World adını alan seri ilk filmde iyi bir iş çıkartsa da aynı şeyi devam filmi Fallen Kingdom için söylemek pek mümkün değil. Öte yandan seri 2021 yılında Dominion ile devam edecek.

Serinin yapımcısı Frank Marshall’ın açıklamasına göre Dominion, yeni bir çağın başlangıcı olacakmış. Yönetmen Colin Trevorrow ve yazar Derek Connolly’nin serinin devamına ilişkin yeni planları varmış. Marshall’ın açıklamasına göre dinozorların insanoğlu ile beraber yaşadıkları bir dünya yaratma fikirleri varmış.

Açıkçası seriyi bu kadar uç noktalara taşımalarını görmek pek heyecanlandırıcı değil. Yeni kadroyla, yeni bir bakış açısı yakalamak güzeldi ama tadında bırakmayı da bilmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Robotech Filmi Geliyor