Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jurassic Park’ın Sevilen Üçlüsü, Jurassic World: Dominion’da Seriye Geri Dönüyor

Jurassic Park’ın Sevilen Üçlüsü, Jurassic World: Dominion’da Seriye Geri Dönüyor

“Jurassic Park” filminin oyuncuları Sam Neill, Laura Dern ve Jeff Goldblum, “Jurassic World: Dominion”un ana karakterlerinden olacak.

Yahoo Movies UK‘e röportaj veren aktör Sam Neill, Jurassic Park serisindeki rol arkadaşları ile “Jurassic Dominion” kadrosuna katıldıklarını açıkladı. Jurassic serisinin 1993 yapımı ilk filminde Alan Grant olarak kamera karşısına geçen Sam Neill, Jeff Goldblum (Ian Malcolm) ve Laura Dern (Ellie Sattler) ile Dominion‘da oynayacak.

Üçlüden Sam Neill ve Laura Dern, ilk filmin yanı sıra Jurassic Park 3‘te de rol almışlar, serinin yeni filmlerinde görünmemişlerdi. Ian Malcolm karakteriyle izleyici karşısına çıkan Jeff Goldblum ise “Jurassic World” filminde küçük bir sahneyle yer almıştı.

Klasikler arasında yerini çoktan alan “Jurassic Park”taki ana karakterlerin geri döneceği “Jurassic World: Dominion”u Colin Trevorrow yönetiyor. Kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith ve Daniella Pineda‘nın bulunduğu “Dominion”, 11 Haziran 2021‘de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Force Awakens Filminden Yeni Görüntüler