Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jordan Peele Başımıza Yeni Bir Kabus Sardı: Biz

Jordan Peele Başımıza Yeni Bir Kabus Sardı: Biz

Get Out‘un yaratıcısı yazar ve yönetmen Jordan Peele‘nin Kuzey Kaliforniya sahilinde geçen korku filmi Biz, tatile çıkan sevimli bir Amerikan ailesinin dehşet verici düşmanlarla karşı karşıya kalmasını konu alıyor.

22 Mart‘ta vizyona giren filmde; Oscar ödüllü Luipita Nyong’o, kocası Gabe (Black Panther’de Winston Duke) ve iki çocukları (Shahadi Wright Joseph, Evan Alex) ile birlikte sakin bir yaz tatili için sahil kıyısındaki çocukluk evine dönen Adelaide Wilson rolünde görülüyor. Geçmişten gelen, açıklanamayan ve çözülmeyen bir travma tarafından ele geçirilen ve ürkütücü bir dizi tesadüf yaşayan Adelaide, ailesinin başına kötü bir şey geleceğinden giderek daha emin olmaya başladıkça paranoyasının da tırmandığını farkeder.

Arkadaşları (Emmy ödüllü Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Cali Sheldon, Noelle Sheldon) ile plajda geçirdikleri gergin bir günün ardından Adelaide ve ailesi tatil evlerine dönerler. Wilson’lar akşam karanlığı çöktüğü sırada garaj yolunda el ele tutuşmuş 4 kişinin siluetini görürler. Biz filminde, sevimli bir Amerikan ailesi, dehşet verici esrarengiz düşmanlarıyla yani kendilerinin tıpatıp aynısı olan kötü versiyonlarıyla karşı karşıya geliyor.

İlginizi Çekebilir  Pamuk Prenses ve Avcı Vizyonda!

Yazar ve yönetmen Peele, Sean McKittrick, Jason Blum ve Monkeypaw’dan Ian Cooper ile Monkeypaw Productions şirketi için yapımı üstleniyor.