Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Joker’den Cesaret Alan DC, Daha Çok +18 Film Yapacak

Joker’den Cesaret Alan DC, Daha Çok +18 Film Yapacak

Todd Phillips‘in ekrana taşıdığı Joker filmi, gişede 1 milyar doları geçerek çizgi roman filmleri arasında sağlam bir pik yapınca DC, daha fazla +18 yapıma odaklanma kararı aldı.

Yetişkinlere yönelik süper kahraman filmlerinin başarısına 2016‘da Deadpool, 2017‘de Logan ile şahit olan ve Joker ile bunu kendi de deneyimleyen DC, 13 yaş üstü olma ihtimali olan iki yapımını +18’e çekme kararı aldı. (Düzeltilmiştir. Editör notu: Haber metninin ilk halinde cümlede geçen ilk iki filmi DC’ye mal etmem cehaletten ve çeviri hatasından ziyade mahmurlukla kurulan cümlenin dikkatlice kontrol edilmemesindendir. Affınıza sığınırım.) Variety‘de yer alan habere göre; 7 Şubat‘ta gösterime girecek “Birds of Prey And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn” ile 2021 yılında izleyici ile buluşacak James Gunn‘ın “Suicide Squad” filmleri hali hazırda +18 olarak çıkaracak DC, yetişkinlere yönelik çizgi roman karakterlerini beyaz perdeye yollamaya devam edecek.

2020 yaz planlarında Wonder Woman 1984, Aquaman 2, Green Lantern Corps, The Flash ve Black Adam bulunan DC‘nin 18 yaş üstü hangi çizgi roman kahramanlarını sinemaya getireceğini bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  M. Night Shyamalan, The Last Airbender 2'nin Planlandığını Açıkladı