Sinema Haberleri

Johnny Depp, Fantastik Beasts Serisinden Ayrıldı

Eski eşi Amber Heard‘e şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılanmaya devam eden, son olarak The Sun‘a açtığı iftira davasını kaybeden Johnny Depp, Fantastik Beasts (Fantastik Canavarlar) film serisinden çıktı.

Gellert Grindelwald rolüne devam etmeyeceğini sosyal medyadan duyuran Depp, “Fantastic Beasts‘teki Grindelwald rolü için Warner Bros.‘tan istifamı istedim. İsteğim kabul edildi” ifadelerini kullandı. İstifayı doğrulayan Warner Bros., Gellert Grindelwald rolü için yeniden oyuncu arayışına başlanacağını duyurdu. Stüdyo, serinin 3. filminin gösterim tarihini Kasım 2021‘den 2022 yazına ertelediğini de açıkladı.

Serinin yazarı J.K. Rowling, şiddet davası sürerken Johnny Depp ile çalışmaya devam ettiği için eleştirilerin hedefi olmuştu. Öte yandan Depp‘in 2015 yılında evlenip, iki yıl sonra olaylı bir şekilde ayrıldığı Amber Heard‘ün açtığı şiddet davası görülmeye devam ediyor. Son dönemdeki gelişmelerle ünlü aktörün iş yaşamının derinden etkilendiği ve Hollywood’daki kariyerinin bitme noktasına geldiği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir  Yeni Batman'e ve Batmobil'e Merhaba Deyin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu