Sinema Haberleri

John Wick 4’ün Çekimleri Yakın Tarihte Başlayacak

Keanu Reeves’in başrolünü çektiği John Wick serisinin devamının çekimlerinin yakın bir tarihte başlayacağının haberini, filmin yıldızlarından Ian McShane‘den öğrendik.

Öyle bir giriş yaptım ki sanki efsanevi aktör Ian McShane çok yakın arkadaşımızmış hissiyatı bırakmış olabilirim. Durum öyle değil, ama olsa çok da güzel olurdu bence.

Neyse konumuza geri dönersek; yakın tarihte Ian McShane ile yapılan bir röportajda, ünlü oyuncu John Wick serisinin geleceğine ilişkin sorulara cevap verdi.

İlgili Makaleler

Ian McShane şu açıklamayı yaptı;

Keanu ile yakın zamanda konuşup Yeni Yılı kutladık. Bana ‘Umarım seni bu yıl görebilirim’ dedi. Senaryonun yazılmış olduğunu ve bu yıl çalışmalara başlayacağımızı ümit ediyorum. John Wick 4 ve John Wick 5 filmlerini duyurduklarını, ikisini beraber çekeceklerini biliyorum, fakat neler olacağı henüz belli değil. Stüdyo belli başlı şeyler hakkında açıklamalar yapıyor. Şüphesiz ki artık bu yıl itibariyle John Wick 4’ü çekmeye başlayacağız.

Bildiğiniz üzere John Wick serisi, büyük bir çıkış yakalamış ve küresel çapta da sağlam hasılat elde etmişti. Keanu Reeves, serinin devamına sıcak baktığını ve hayranlar istediği sürece de bu seride rol almak istediğini söylemişti. Bunun peşine de 4. ve 5. filmlerin duyurusu yapılmıştı.

Aslında John Wick 4’ün vizyonu için 21 Mayıs 2021 tarihi duyurulmuştu. Ancak pandemiden kaynaklı stüdyoların kapanmasıyla çekimler aksamıştı. Keanu Reeves, şu aralar Matrix 4‘ün çekimlerinde bulunuyor. Anladığımız kadarıyla takviminde oluşacak boşluktan sonra John Wick 4’ün de çekimlerine hızlıca başlanacak.

İlginizi Çekebilir  Keanu Reeves, Matrix 4'ün Aşk Hikayesi Olacağını Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu