Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jim Carrey’li Maske 2 Geliştiriliyor İddiası

Jim Carrey’li Maske 2 Geliştiriliyor İddiası

Warner Bros.‘un Maske 2 filmini geliştirdiği söylentileri hortladı. 90’larda Dark Horse‘un çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan The Mask (Maske) filminin devamında, şu sıralar fragmanlarda Dr. Robotnik olarak Sonic‘i kovalayıp duran Jim Carrey‘nin oynayacağı söyleniyor.

Haberimiz We Got This Covered‘dan… Sitenin, daha önce Bill Murray‘in Ghostbusters 3 filminde rol alacağını duyuran kaynağına dayandırdığı iddiaya göre; Warner Bros., New Line ile Maske 2‘yi yapmak için çalışmalara başladı. 1994 yılında Chuck Russell‘ın yönettiği Maske‘de Stanley Ipkiss‘i canlandıran Jim Carrey de efsanevi rolüne geri dönecek.

The Mask‘in yaratıcısı ve Dark Horse Comics Kurucusu Mike Richardson‘ın geçtiğimiz yaz açıkladığı “Kadın Maske” ile reboot çekme fikrinin son durumu hakkında bir bilgimiz yok ancak, 2005 yılındaki “Son of Mask” faciasından sonra New Line ve Warner Bros.‘un Maske 2 için çok temkinli ve titiz bir çalışma yürüteceği kesin. Öte yandan 2020 Mart‘ında Dr. Ivo Robotnik olarak Sonic the Hedgehog‘ta boy gösterecek Jim Carrey‘nin Norse Tanrısı Loki‘nin ruhunu taşıyan Maske‘yi bir kez daha takmasını görmeyi bekleyenler kulübünde yerimi aldığımı söylemeliyim.

İlginizi Çekebilir  Warner Bros. İki Farklı Matrix Projesi Geliştiriyor