Sinema Haberleri

Jesse Eisenberg, Tekrar Lex Luthor’u Canlandırmak İstiyor

DC’nin sinema evreninde değişiklikler devam ederken, Batman V. Superman filmiyle birlikte Lex Luthor’u canlandıran Jesse Eisenberg göreve tekrar hazır olduğunu belirtti.

Batman V. Superman sonrasında DC sinematik evreninin pek başarılı geçtiği söylenemez. Suicide Squad ve Justice League’in ardından Aquaman ve Shazam gibi filmlerde pek beğenilmemişti.

Warner Bros. bu gidişata bir dur demek amacıyla, yapımcı ve yönetim kadrosunu baştan aşağı yenilemişti. Aynı şekilde oyuncu kadrolarında da değişiklikler görüyoruz. Tüm serilerin başında bulunan Zack Snyder’in yerine Josh Whedon getirilmişti. Peşi sıra Taika Waititi, Matt Reeves gibi yeni yönetmenler de kadroya katıldı.

Yeni yapımlar için çalışmalar sürerken Lex Luthor’u canlandıran Jesse Eisenberg, tekrar bu rolü üstlenmek istediğinden bahsetti. Şu aralar Zombieland 2 filminin tanıtımları için çalışan Eisenberg verdiği bir demeçte, göreve %100 oranında hazır olduğunu dile getirdi.

Yüksek ihtimalle, geçmişe yavaştan reset atmaya başlayan Warner Bros. tercihini Eisenberg’den yana kullanmayacaktır. Gerçi son zamanlarda Hollywood’un aranan yüzlerinden biri haline geldi ancak karaktere gelecek bir değişiklik güzel olabilir.

İlginizi Çekebilir  Tom Holland, Spider-Man'in Geleceği Hakkında Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu