Sinema Haberleri

Jerry Bruckheimer Yeni Bir Bilimkurgu Filmi İçin Kolları Sıvadı

Yapımcı Jerry Bruckheimer, son yıllarda unutulmaz filmler ve televizyon şovları yapıyor. Bununla birlikte, birkaç istisna dışında -Armageddon ve Pirates of the Carribean filmleri gibi- çoğunlukla bilimkurgu ve fantaziden uzak durmuştur. Şimdi, Pirates of the Carribean’ın yönetmenlerinden biriyle Origin adlı bir bilimkurgu filmi için kolları sıvadı.

İlgili Makaleler

Son zamanlarda Jerry Bruckheimer ve yaklaşan beşinci Pirates of the Carribean filminin yardımcı yönetmeni Joachim Rønning‘in Origin filmini Paramount’a sattığı bildirildi.

Origin Nedir? Yüksek bütçeli bilimkurgu fikirleri gibi, hikayeyi de çok gizli tutuyorlar. Söyledikleri tek şey, “Franchise potansiyeline sahip çağdaş, büyük ölçekli yüksek kavramalı bilimkurgu öncülü.”

Rønning’in projeye dahil olmasının yanı sıra (yönetmenliğe ek olarak, senaryoyu kardeşi Andreas Rønning ile birlikte yazacak.) Bruckheimer da yeni bir tür film yapıyor. Bruckheimer, eğer bu projesinde uzay, teknoloji, bilim, robotlar ve sevdiğimiz diğer şeylere de yer verirse, başarılı bir yapımcı olarak çok iyi bir film ortaya çıkacaktır.

Origin filmini daha yakından takip edeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Boba Fett Filminden Kötü Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu