Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jeffrey Wright, Colin Farrell’ı Batman Setinde Tanıyamamış

Jeffrey Wright, Colin Farrell’ı Batman Setinde Tanıyamamış

Geçen hafta içerisinde düzenlenen DC FanDome etkinliğiyle sadece yeni Batman’i değil filmdeki diğer karakterleri de görme şansı yakaladık.

Filmde Komiser Gordon’u canlandıran Jeffrey Wright da aynı bizim gibi Colin Farrell’ı çekimler sırasında tanıyamamış. Ağır bir makyajla bambaşka birine dönüşen Farrell’ı ilk bakışta tanıyamamak mümkün.

SiriusXM’e bağlı The Jesss Cagle Show programına konuk olan ünlü oyuncu Jeffrey Wright, geçen hafta yayınlanan The Batman fragmanıyla alakası sorulara da cevap verdi. Matt Reeves’in bakış açısından çok memnun olduğunu dile getiren Wright, çekimler sırasında Oswald Cobblepot, nam-ı değer Penguin’i canlandıran Colin Farrell’ı tanımadığını da itiraf etti.

Program sırasında Wright şu açıklamayı yaptı,

Gerçekten inanılmazdı. Colin birgün sete geldi ve ben onun yanından geçiş gittim. Sonra etrafa bakıp ‘Colin nerede? Çekim yapacak mıyız?’ diye sormaya başladım. Çok garipti.

Farrell’ın üzerindeki ağır makyaj gerçekten de tanınmasını zorlaştırıyor. Öte yandan ben de fragmanı ilk izlediğimde, Penguen bir yana, Wright’ı da ilk bakışta tanıyamadım. Kıyafeti, saçlarının şekli ve duruşuyla onun da bambaşka bir karaktere büründüğünü söylemeden de geçmeyeceğim.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Filmleri Game of Thrones Yapımcılarına Emanet