Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jeff Goldblum Ve Taika Waititi Gizli Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

Jeff Goldblum Ve Taika Waititi Gizli Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

Thor: Ragnarok filminde beraber çalışan ünlü oyuncu Jeff Goldblum ve Oscar Ödüllü Taika Waititi, yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlamış.

Jeff Goldblum’u, Thor: Ragnarok filminde Grandmaster rolüyle izleme şansı yakalamıştık. Filmin içerisinde önemli bir rolü olan Grandmaster, Hulk ve Thor’u tutsak etmeyi başarmış bir arena sahibiydi. Havalı kıyafetleri, kendinden emin tarzıyla da Marvel kötü adamları arasından sıyrılmayı başarmıştı.

Insider ile röportaj gerçekleştiren Goldblum, Marvel filmleri ve Disney+ platformu üzerine çeşitli sorulara cevap verdi. The Mandalorian üzerinden gelen bir soruya, serinin hayranı olduğunu söyleyen Goldblum, Taika Waititi’nin dizide ortaya koyduğu vizyonunun da hayranı olduğunu dile getirdi.

Ünlü oyuncu, “Şu anda gizli olması gereken bir proje üzerinde konuştuk fakat o ne isterse zaten yaparım. Disney+ ile ilişkilendirilebilecek bir iş olması da harika olurdu.” sözlerine yer verdi.

Goldblum’un bahsettiği gizli proje herhalde Thor: Love and Thunder olamaz. Filmin kadrosu aşağı yukarı belli olmuş durumda. Özel olarak üzerinde çalıştıkları bir projeyse Marvel’dan farklı olabilir. Gerçi Goldblum, Marvel’ın What If…? serisinde yer alıp Grandmaster karakterinin farklı bir haliyle karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Chris Evans, Marvel Kariyerine Yönetmen Olarak Devam Edebilir

Bakalım bu ikilinin ne gibi yeni bir çalışması olacak?