Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jeff Bridges, Yeni The Big Lebowski Filmi ile Dönebilir

Jeff Bridges, Yeni The Big Lebowski Filmi ile Dönebilir

Ünlü aktör Jeff Bridges‘in muhtemelen üstüne yapışmış en kült rollerinden birisi The Big Lebowski filminde canlandırdığı Dude karakteridir. Bridges, Twitter’dan yayınladığı video ile Dude’ün dönebileceğinin sinyalini verdi.

1998 yapımı, başrollerinde Jeff Bridges, John Goodman, Steve Buscemi ve Julianne Moore gibi değerli isimlerin oynadığı The Big Lebowski filminin devamı beyaz perdeye gelebilir. Jeff Bridges, aradan geçen 21 yılın ardından Dude karakteriyle dönebileceğinin sinyalini içeren videoyu Twitter’dan yayınladı.

Videonun sonunda, 3 Şubat 2019 tarihi verilmiş. Bu tarih, dünyanın en çok izlenen organizasyonlarından olan Super Bowl‘un tarihi. Super Bowl, her sene yeni oyun, film ve dizilerin tanıtımlarının yayınlandığı da bir organizasyon. Muhtemelen Super Bowl etkinliğinde The Big Lebowski’nin devam filmiyle ilgili detaylı bilgiyi alacağız. Ya da Super Bowl’da The Big Lebowski temalı bir reklam da görebiliriz.

John Turturro’nun Going Places Filmi mi Acaba?

The Big Lebowski filminin akılda kalan karakterlerinden birisi de John Turturro’nun canlandırdığı, mor gömleğiyle ve değişik hareketleriyle bowling oynayan Jesus Quintana karakteriydi. Turturro, bir süredir Going Places isimli, Jesus karakterini anlatacak bir spin-off film üzerine çalışıyordu ve filmin çekimleri de tamamlandı.

İlginizi Çekebilir  Fantastik Bir Klip: Mastodon - High Road
Jesus Quintana

Bu filmde normalde Dude yok ama Jeff Bridges filmde bir cameo yapabilir mi, Jeff Bridges’in yayınladığı video Going Places için olabilir mi?.. Kafada deli sorular.

Bu eğlenceli filmin devamının gelebilme ihtimali dahi sevenlerini mutlu edecektir. Gelişmeleri takip edeceğiz.