Sinema Haberleri

Jason Momoa, Kardan Adam Frosty’yi Seslendirecek

DC Extended Universe filmlerinin Aquaman’i olan Jason Momoa, Warner Bros.’un yeniden çekeceği Frosty The Snowman filminin baş rolü olacak.

Game of Thrones dizisinde Khal Drogo, yeniden uyarlanan Conan filminde Conan’ı canlandıran Jason Momoa, üzerine yapışan kaslı ve de kallavi kahraman görüntüsünden bir hayli uzakta, yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Warner Bros. tarafından çekilecek olan Frosty The Snowman, aslında 50liler’den beri aramızda olan bir Yılbaşı karakteri. Yeniden filme uyarlanacak Frosty The Snowman filminde, ana karakteri Jason Momoa seslendirecek. Duyuru resmi olarak Warner Bros. yetkililerinin ağzından yapıldı.

Filmin yapımcılığını DC markalarının uyarlamalarını da üstlenen Jon Berg ve Geoff Johns yapacak. David Berenbaum senaryoyu yazarken, Greg Silverman’ın da yönetmen olarak görev alması bekleniyor.

Jason Momoa, tamamen CGI olarak inşa edilecek büyülü kardan adam Frosty’nin sesi olarak karşımıza çıkacak. Fakat filmin ne zaman çıkacağı ya da çekimlerinin ne zaman başlayacağı şu an için belirsiz.

İlginizi Çekebilir  Gerçekten Olsalar Da Oynasak (Kimi Zaman Da Oynamasak) Dediğimiz Film Oyunları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu