Sinema Haberleri

Jared Leto’nun Joker’i Kendi Filmine Kavuşuyor

DC Sinematik Evreni’nde işler karışıyor. Kısa zaman önce Warner Bros. yeni bir Joker filmi yapmak istediğini duyurmuştu ve bu Joker’i oynaması için konuşulan en güçlü aday da Joaquin Phoenix‘ti. Şimdi işler biraz değişmiş gibi görünüyor.

Variety’nin haberine göre, Suicide Squad filminde Joker‘i canlandıran Jared Leto‘nun başrolde olacağı bir Joker filmi DC Sinematik Evreni’nde yer alacak.

Joker ve Harley Quinn Birlikte

Jared Leto’nun hem başrol oyuncusu olarak Joker’i yeniden canlandıracağı hem de filmin yapımcılığını üstleneceği konuşulanlar arasında. Margot Robbie‘nin yine Harley Quinn‘i canlandıracağı kendine ait bir filmin yolda olduğunu biliyoruz; eğer Jared Leto’nun Joker’i canlandıracağı bir solo film görürsek sonrasında Joker ve Harley Quinn filmi görmemiz de büyük bir ihtimal.

The Hangover filminin yönetmeni Todd Phillips‘in yönetmen koltuğunda oturacağı Joker filmi DC Sinematik Evreni’ni devam ettirmekten ziyade Joker’in geçmişine odaklanacak bir film olacak. Jared Leto, ilk başlarda Joker karakterini oynama düşüncesinden çok mutlu olmasa da karakteri canlandırdıktan sonra Joker’in kendisine çok şeyler kattığını ve bundan mutlu olduğunu dile getirmişti.

Sizce Jared Leto’nun canlandırdığı Joker filmi nasıl olur?

İlginizi Çekebilir  Dave Bautista, Yeni Batman Filminde Bane'i Canlandırmak İstemiş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu