Sinema Haberleri

Jared Leto, Joker Rolüyle Justice League: Snyder Cut Filminde Yer Alacak

Zack Snyder’ın büyük bir bütçeyle yeniden kurguladığı Justice League kadrosuna Joker rolüyle Jared Leto’nun da katıldığı belirtiliyor.

Bu yılın ortasında çalışmalarına başlanan Justice League: Snyder Cut çalışmaları hızla devam ediyor. Warner Bros. ilk başta bütçe verme konusunda çekimser davransa da DC Fandome etkinliğinde gelen olumlu tepkilerin ardından kesenin ağzını açmıştı. Snyder’a verilen 70 milyon dolarlık ek bütçe ile ortaya nasıl bir Justice League filmi çıkacak merakla bekliyoruz.

Ek sahneler, diyaloglar, elden geçirilmiş görsel efektler derken filmin 2021 yılının ortalarında HBO Max üzerinden yayınlanması bekleniyor. Birer saatlik dört bölümden oluşacak bu çalışmaya Jared Leto’nun da katıldığı söyleniyor.

Hollywood Reporter’da yer alan haberde, Zack Snyder‘ın birkaç ek sahne için Leto ile el sıkıştığı ve Justice League filminde Joker‘in de gözükeceği söylenmekte. Açıkçası bu doğru bir karar mı pek bilemedim.

Jared Leto’yu bulunduğu çalışmalarda çok beğenen bir izleyici olarak, ortaya koyduğu Joker performansından hiç memnun kalmamıştım. Justice League filminde yer alıp ne gibi bir etki bırakacağını da merak ettim doğrusu.

İlginizi Çekebilir  Tom Hardy, Punisher Olmak İstiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu