Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jar Jar Binks’in Yeni Star Wars Filmindeki Akıbeti

Jar Jar Binks’in Yeni Star Wars Filmindeki Akıbeti

jar-jar-binks-banner

Sinema tarihinin en sevilmeyen karakteriyle ilgili yeni haberler var.

Anlaşılan J.J. Abrams, Jar Jar Binks‘le ilgili bir karar vermek üzere.

Jar Jar Binks’i sevmeyenlerin sevenlerden fazla olduğu kesin. J.J. Abrams’da belki de hayranları sevindirmek için bir karar alma aşamasında. Star Wars: The Force Awakens filminde karşımıza Jar Jar’ın kemikleri çıkabilir.

Abrams kemikleri Jakku Çölleri’ne koymayı düşündüğünü söyledi. Hatta kafasındaki bu fikri birkaç kişiyle paylaşmış bile. Onlar da gayet mutlu olmuşlar diyebiliriz.

Jar Jar Binks ilk olarak The Phantom Menace filminde karşımıza çıkmış, Qui-Gon ve Obi-Wan’a uzun süre eşlik etmişti. Fakat ilk filmden itibaren sevilmeyen bir karakter olmuş, hatta anketlerde sinema tarihinin en sevilmeyen karakteri seçilmişti.

jar-jar-binks

Naboo’nun yok olmasıyla onun da yok olduğu düşünülse de ne kitaplarda ne de filmlerde Jar Jar’ın başına gelenleri öğrenememiştik. Fanların bir çoğu Jar Jar’ın öldüğünü görmeyi kesinlikle istiyordur. Serinin yedinci filminde ise belki öldüğü anı göremeseler de öldüğü bilgisine ulaşacaklar gibi. Aslında Naboo yok olsa da Jar Jar’ın birilerine ayak bağı olup yamandığını ve bir şekilde olaylardan sıyrıldığını düşünmemek elde değil.

İlginizi Çekebilir  Boba Fett Filmi İçin Tanıdık Bir Yazar!

Bu soru işaretlerimize Abrams çare olabilir çünkü kendisi henüz kararını vermemiş olsa da daha önceki yönetmenlik deneyimlerinden filmlerini ufak ayrıntılarla renklendirdiğini biliyoruz.

Bu gariban Gungan’ın ölmesine sevinecek olanlara bir de şöyle bir video ile yardımcı olayım.