Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » James Gunn, Marvel Filmleri Yönetmeye Devam Edecek

James Gunn, Marvel Filmleri Yönetmeye Devam Edecek

Marvel Studios ile fırtınalı bir süreç yaşayan James Gunn, ilerleyen Marvel fazlarında daha fazla film yöneteceğinin müjdesini verdi.

Yıllar önce attığı bir Tweet yüzünden, Disney tarafından anlaşması fes edilen ve sonrasında Guardians of the Galaxy’nin başına yeniden getirilen James Gunn, THR’a verdiği bir röportajda Marvel filmleri çekmeye devam edeceğini açıkladı.

Guardians of the Galaxy’nin yönetmen koltuğundan kaldırıldıktan sonra Warner Bros.’un Suicide Squad filminin başına getirilen James Gunn, yaşanan olaylardan sonra sinema sektörünün de aranan ismi haline gelmişti. Kendisine yapılanın haksızlık olduğunu söyleyen birçok taraf çıkınca Disney baskılara dayanamayıp James Gunn’ı görevinin başına geri getirmişti.

Bu süreçte Suicide Squad filmiyle uğraşan Gunn, şimdilerde Guardians of the Galaxy Vol. 3 üzerinde çalışmaya başladı. Yapım süreci devam ederken THR’a verdiği bir röportajda, “Marvel için taslaklar ve karakter rehberleri hazırlamaya devam ediyorum. Bir film yapımcısıyım ve film yapıp hikayeler anlatmayı seviyorum.” sözlerine yer verdi.

Infinity War ve Endgame filmlerinde de yapımcı olarak ismi geçen James Gunn yenilikçi bakış açısıyla sinema sektörüne de yeni bir soluk getirmişti. Marvel’ın, bu altın yumurtlayan yönetmenden vazgeçmiyor oluşu da güzel bir haber.

İlginizi Çekebilir  Batman Şehrini Çizgi Roman Tutkunlarının Uğrak Yeri Yapacak Proje