Sinema Haberleri

James Gunn, Guardians of the Galaxy Serisi Hakkında Konuştu

Guardians of the Galaxy serisinin yazarı ve yönetmeni James Gunn, şu anki ekiple hazırlanan üçüncü filmin, serideki son çalışması olabileceğini söyledi.

Hatırlarsanız James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin vizyona girmesinin kısa bir süre ardından kovulmuştu. Disney, yetkilileri James Gunn’ın eski tweetlerini göstererek yaptığı şakayı ciddiye almış ve ünlü yönetmenle yollarını ayırmıştı.

Kazan kaldıran oyuncu kadrosu ve hayranlar James Gunn’ın tekrar işe alınmasını sağlamıştı. Ancak Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün çekimlerine de hemen başlamamıştı.

Avengers: Endgame’e yakın bir dönemde vizyona girmesi planlanan serinin üçüncü filmi, bu sebepler serisi yüzünden ertelenmişti. James Gunn, zaten Warner Bros. tarafından havada kapılmış ve Suicide Squad filmini çekmesi için işe almıştı. Şu aralar herhangi bir çalışması bulunmayan James Gunn, Instagram üzerinden düzenlediği soru-cevap etkinliğinde hayranlarından gelenleri cevapladı.

Gelen sorulardan biri de Guardians of the Galaxy serisinin geleceği ile alakalıydı. James Gunn’a göre serinin üçüncü filmi, kendisinin bu seri için çekeceği son film olacakmış. Ayrıca şu anki Peter Quill, Rocket, Groot, Drax, Gamora, Nebula ve Mantis’ten oluşan kadronun da dağıtılabileceğini söylüyor.

Gunn, serinin üçüncü filminin son olacağını vurgulaması da daha sonrasında karakterlere odaklı filmler gelebileceğini düşündürüyor. Belki de Marvel Studios, yepyeni bir Guardians ekibi toparlayıp farklı bir yönetmenle yola devam edebilir. Kim bilir?

İlginizi Çekebilir  Thor: Ragnarok Setinden Hulk'ın Yatağına Ait Görseller Paylaşıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu