Sinema Haberleri

Jake Gyllenhaal, Snow Blind Uyarlamasında Yer Alacak

Ollie Masters ve Tyler Jenkins tarafından yaratılan grafik roman Snow Blind’ın film uyarlamasının başrolü için Jake Gyllenhaal seçildi.

BOOM! Studios etiketiyle yayınlanan ve oldukça iyi yorumlar alan Snow Blind grafik romanının hakları bir süre önce Fox tarafından lisanslanmıştı. TV serisi olarak planlanan uyarlamanın beyaz perdede uzun metraj film olarak yansıtılacağı açıklandı.

Deadline’da yer alan habere göre Ollie Masters tarafından yazılıp Tyler Jenkins tarafından çizilen Snow Blind’ın başrol oyuncusu olarak Jake Gyllenhaal seçildi. Öte yandan filmin çekimleri ya da vizyon tarihi için bir bilgi paylaşılmadı.

İlgili Makaleler

Snow Blind, Patrick Ness tarafından sinemaya uyarlanacak. Ness’i, A Monster Calls ve Chaos Walking filmlerinden hatırlayabilirsiniz. Uyarlanacak olan grafik romanda, ailesiyle Alaska’da huzurlu bir hayat geçiren Teddy isimli genç konu ediniliyor. Babasının bir görüntüsünü internete koyduktan sonra, ailesinin tanık koruma programında olduğunu öğrenen Teddy’nin hayatı da altüst oluyor.

İlginizi Çekebilir  Crunchyroll Platformu Sony'e Satılmış Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu