Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » İşte Bill & Ted’in Kızları

İşte Bill & Ted’in Kızları

Hammerstone Studios, “Bill & Ted Face The Music” filminin yeni oyuncularını duyurdu. Bol müzikli yeni filmde Bill ve Ted’in kızlarıyla da tanışacağız.

Movieweb‘deki habere göre; zaman gezgini ikilinin babalık deneyimlerini izleyeceğimiz “Bill & Ted Face The Music” filminde Brigette Lundy-Paine (Atypical, The Glass Castle) ve Samara Weaving (The Babysitter, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) de rol alacak. Gelecek vaat eden genç oyuncular, Keanu Reeves‘in canlandırdığı Ted ‘Theodore’ Logan ve Alex Winter‘ın hayat verdiği Bill S. Preston‘ın kızları olarak evreni kurtarmak için babalarıyla maceraya katılacak.

Brigette Lundy-Paine ve Samara Weaving

Bill & Ted 3‘ün seçmelerindeki anı aktaran yapımcı Scott Kroopf, “Samara ve Brigette‘ı beraber gördüğümüzde Deja Vu yaşadık. Keanu ve Alex‘i ilk gördüğümüzde de aynısını hissetmiştik. Bu komik ve benzersiz çifti Bill ve Ted‘in takımına dahil etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Muhteşem ikiliden dörtlüye geçiş yapmaya hazırlanan Bill ve Ted takımının yeni serüveni 21 Ağustos 2020‘de izleyicilerle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  John Wick 3 Çekimleri Başladı, Setten İlk Görüntü De Geldi