Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Iron Man’in Zırhı Çalındı

Iron Man’in Zırhı Çalındı

2008 yapımı Iron Man filminde, ünlü oyuncu Robert Downey Jr.‘un giydiği 325 bin dolar (yaklaşık 1.4 milyon Türk lirası) milyon dolar değerindeki süper kahraman kostümünün Los Angeles’taki bir depodan çalındığı belirtildi.

Los Angeles Polisi, eyalette film yapım şirketleri tarafından kullanılan depoların birinden 325 bin dolarlık (yaklaşık 1.4 milyon Türk Lirası) “Iron Man” kostümünün çalındığını ve konuyla ilgili soruşturma başlattıklarını duyurdu.

Süper kahraman giysisinin geçen Şubat ile 25 Nisan tarihleri arasında çalınmış olabileceği ifade edildi.

Çalınan kostümün fiyatının ucuz olmamasına rağmen, filmdeki işlevlerine gerçek hayatta sahip bir savaş makinesinin ederi çok daha fazla.

2008 yapımı “Iron Man” filminde Robert Downey Jr. tarafından giyilen altın kaplamalı kırmızı metal kostüm, süper kahramanla özdeşleşen ark reaktörünün işlevlerine sahip; giyside çoğu sahte olan alev atıcı, tank füzesi, raylı el fenerleri, tek ışınlı bir projektör ve yaşam destek ünitesi bulunuyor. Iron Man’ın kostümünü gerçek hayata uyarlamak ve kullanılan silahların gerçeğiyle donatmak için 100 milyon doları gözden çıkartmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Avengers 4'ün İlk Sürpriz Kaçıranları Sızdı!