Sinema Haberleri

Iron Man’den Avengers 4 Pozu

Avengers ekibinin kaptanı Iron Man karakteri ile bütünleşen Robert Downey Jr., zaten Avengers 4 (Yenilmezler 4) filmi için yüksek beklenti içinde olan hayranlarını ateşlemeyi iyi biliyor.

Avengers’ın demir yumruğu, Atlanta’da bulunan Pinewood stüdyosundaki setten çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak serinin fanlarını çılgına çevirmeyi başardı. Ancak arkasındaki Avengers logosunu tutarak poz veren Robert Downey Jr.’ın görüntüsünden çok, fotoğrafın altındaki, ” En iyisi henüz gelmedi” yorumu hayranlarının daha çok ilgisini çekti. Robert Downey Jr.’ın, Marvel Cinematic Universe‘in (Marvel Sinematik Evreni) yükünü omuzlarında taşıma iması da yüzümüzü güldüren detaylardan…

Biz Avengers oyuncularından hangilerinin seriye geri döneceğini yavaş yavaş öğreniyorken, Avengers: Infinity War filminde yan karakterlerin yanı sıra onaylanan iki düzineden fazla kahramanın olması Marvel için bile sürpriz niteliğinde… Joe ve Anthony Russo ikilisi önümüzdeki iki Avengers filminin de yönetmenlik görevini üstleniyor.

Avengers: Infinity War, 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek. 4. Avengers filminin ise 3 Mayıs 2019’da yayınlanması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Christian Bale, Thor: Love and Thunder Filmine Katılabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu