Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Interstellar Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Interstellar Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

interstellar-banner

Batman filmleri ile çizgi roman ve fantastik film sevenlerin kalbinde taht kuran usta yönetmen, Batman serisi için yeni film çekmeyeceğini açıkladığında pek çoğumuz üzülmüştük. Batman serisini ise kendi projelerine ve fikirlerine adapte olmak için bıraktığını dile getirmişti.

Acaba bu fikirler ne olacak? Tekrardan Memento veya Inception gibi bilimkurgu filmlerine geri dönecek mi diye beklerken Christopher Nolan, yepyeni bir bilimkurgu filmi ile karşımıza çıktı.

interstellarInterstellar” (Yıldızlararası) isimli filmle beyazperdeye geri dönmeye hazırlanan Nolan, filmin hem senaryosunu yazdı hem de yönetmen koltuğunda oturuyor.

Film, bir grup kaşifin, yeni keşfedilen bir solucan deliğinden (wormhole) geçerek uzay yolculuğundaki uzak mesafe sınırlarını ortadan kaldırmaya çalışmasını konu alıyor. Böylece yıldızlararası seyahatler de daha kolay olacaktır.

Filmin konusu böyle ancak acaba solucan deliğinin keşfi ve sonrası, düşündükleri kadar kolay olacak mı?

Interstellar filminin oyuncu kadrosunda da oldukça başarılı isimler yer alıyor. Matthew McConaughey, Anne Hathaway ve hemen hemen Nolan’ın her filminde keyifle izlediğimiz usta isim Michael Caine.

Kasım 2014’te vizyona girmesi planlanan filmin çekimleri bitti, şu anda post-prodüksiyon aşamasında. İşte Interstellar filminin ilk fragmanı.

İlginizi Çekebilir  "The Crow" Filmi İki Şok Ayrılıkla Yere Çakıldı!

Herkese iyi seyirler.