Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Indiana Jones 5 Filminin Senaryosu Biter Bitmez Harrison Ford ile Çekimlere Başlanacak

Indiana Jones 5 Filminin Senaryosu Biter Bitmez Harrison Ford ile Çekimlere Başlanacak

Harrison Ford‘un çekimlerine başlamak için sabırsızlandığı Indiana Jones 5 filminin, yeniden çekim olmayacağı ve senaryosunun henüz tamamlanmadığı ortaya çıktı.

73. BAFTA Ödülleri gecesinde “Sinemaya Katkı Ödülü” alan Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, BBC‘ye verdiği röportajda yeni Indiana Jones projesinin son durumuyla ilgili açıklama yaptı. Indiana Jones 5‘in devam filmi olacağını vurgulayan Kennedy, “Film üzerinde çalışıyoruz. Senaryo geldiği zaman çekimlere başlamaya hazırız. Harrison Ford da dahil olacak. Bu bir yeniden çekim değil, devam filmi” diye konuştu. Kennedy, Ford‘un çekimlerin başlamasını heyecanla beklediğini de sözlerine ekledi.

Kathleen Kennedy, Star Wars filmlerinden birini bir kadın yönetmenin çekme ihtimaliyle ilgili soruya da, “Kesinlikle. Zaten onlarla çalışıyoruz. Mandalorian‘ı birlikte yapıyoruz. Star Wars‘ta 2 ya da 3 fantastik kadınla çalışıyoruz. Obi-Wan dizisini çeken Deborah Chow da bunlardan biri. Çok büyük yetenekler yetiştiriyoruz” diye yanıtladı.

İlginizi Çekebilir  Chris Pratt, Yeni Indiana Jones Olacak Mı?