Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » İki Warcraft Filmi Daha Geliyor!

İki Warcraft Filmi Daha Geliyor!

warcraft-movie-logo

Uzuuuun zaman boyunca Warcraft filmi diye yandık tutuştuk ve en nihayetinde çekimler de bitmek üzere.

San Diego Comic-Con dahilinde Legendary Pictures standında açıklamalar yapan yönetmen Duncan Jones, Warcraft filminin 10 sahnesinin video efektlerinin tamamlandığını ve çok güzel göründüğünü belirtti.

Sonrasında da durmadı ve bombayı patlattı. Çekimlerden ve filmden çok keyif aldığını belirten Duncan Jones, “Belki 1 ya da 2 devam filmi daha çekebilirim,” dedi.

Warcraft’ın çekimleri bitmiş olsa bile filmi Haziran 2016’dan önce göremeyeceğiz. Ayrıca Duncan Jones, devam filmlerini yönetecek olsa da Warcraft’a biraz ara vermesi gerekecek. Öncelikle Blade Runner filmine benzer bir bilimkurgu filmi projesi olan Mute filmini yönetecek. Yani devam filmleri gelse bile 2019’dan önce görmemiz çok zor.

warcraft-duncan-jones

Bunlar olurken WETA firmasının Warcraft için yarattığı Warcraft heykelleri de görücüye çıktı ancak bu heykelleri sadece iOS veya Android işletim sistemli cep telefonunuzla, sanal gerçeklik kapsamında görebilirsiniz. Hemen buradan uygulamayı indirip heykelleri yakından inceleyebilirsiniz. Hatta bir Griffon’un sırtında şehri de dolaşabilirsiniz.

https://youtu.be/IqmFQY-7yQI

İlginizi Çekebilir  Interview with the Vampire Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor!