Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hugh Jackman, Wolverine’in Tahtını Kime Bırakmak İstediği Hakkında Konuştu

Hugh Jackman, Wolverine’in Tahtını Kime Bırakmak İstediği Hakkında Konuştu

wolverine-film-banner

Çoğumuz Hugh Jackman‘ın, Wolverine rolü için biçilmiş kaftan olduğu konusunda hemfikirizdir. Ünlü oyuncu hayranların Kanadalı anti-kahramanla ilgili sevdikleri ne varsa mükemmel bir şekilde ekrana taşımayı başarıyor. Fakat ne yazık ki her güzel şeyin bir sonu vardır ve Jackman da 2017’deki son filminden sonra Wolverine rolüne veda edecek.

Tabii ki oyuncunun Wolverine rolünü bırakması Fox’un da X-Men ve Wolverine filmleri yapmayı bırakacağı anlamına gelmiyor. Hatta rolü kimin devralacağına dair sorular ve dedikodular şimdiden ortalıkta dolaşmaya başladı ve Jackman’ın da herkes gibi bu konuda bir fikri var.

Konuyla ilgili sorulara “Bu konuya fazla kafa yormadım ama bu soruyla sık sık karşılaşıyorum. Ne zaman biri bana bu soruyu sorsa cevap vermekten çekiniyorum çünkü stüdyonun beni bırakmasını kolaylaştırmak istemiyorum! Ama eminim ki bunun hakkında konuşuyorlardır.”

Ama biraz daha ısrardan sonra, Jackman aklından geçenleri paylaşıyor, “Kesinlikle benden genç biri olmalı. Bence Tom Hardy mükemmel bir Wolverine olurdu.”

tom-hardy-wolverine

Mad Max: Fury Road’da, Tom Hardy’nin aksiyon sahnelerinde minimum diyalogla nasıl işler çıkarabildiğine hepimiz şahit olduk. Çizgi roman dünyasına da pek yabancı sayılmaz. 2012’de Kara Şövalye Yükseliyor filminde Bane rolünü üstlenmişti. Ayrıca 100 Bullets’ın sinema adaptasyonuna yer alacağı da konuşuluyor. Üstelik Tom Hardy, başka bir Marvel projesi olan Punisher’ı da canlandırmak istiyor.

İlginizi Çekebilir  James Franco X-Men Sinematik Evrenine Katılabilir

Rolü kim alırsa alsın, ulaşması gereken standartlar bir hayli yüksek. Ama Hardy kesinlikle Wolverine’i beyazperdeye hakkıyla taşımak için gereken özelliklere sahip.