Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönmeyi Düşünüyor

Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönmeyi Düşünüyor

Marvel Sinematik Evreni karakterlerinden Soldier Winter rolüyle tanıdığımız Sebastian Stan, Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine geri dönmeyi düşündüğünü söyledi.

Uzun yıllar Wolverine‘i canlandıran Hugh Jackman, 2017 itibariyle karaktere veda edeceğini açıklamıştı. X-Men evreninin Disney’e geçmesi ile Marvel’ın yeni projeleri merak konusu olurken, gözler hikayenin baş kahramanlarından Wolverine ile özdeşleşen Hugh Jackman’a çevrildi. X-Men serisinin sinema uyarlamaları ile 17 yılda 7 ayrı filmde Wolverine karakterine hayat veren Jackman, ‘Son seferim olacak’ dediği Logan’dan sonra tekrar X-Men evrenine dönecek miydi?

Sevenleri bu sorunun yanıtını sabırsızlıkla beklerken, umutları yükselten açıklama Marvel Sinematik Evreni yıldızı Sebastian Stan‘den geldi (ki kendisini Winter Soldier lakaplı Bucky Barnes rolünden tanıyoruz). Ace Comic Con’daki bir panel sırasında konuşan Stan, Hugh Jackman‘a geri dönme ihtimalini sorduğunda aralarında geçen konuşmadan, aktörün bunu düşündüğü izlenimini edindiğini ifade etti.

Stan’ın sözleri sevilen serinin fanlarını heyecanlandırmaya yetti bile. Açıkçası Logan filminde bugüne kadarki en büyük performansını sergileyen Hugh Jackman’ın Marvel’ın kontrolündeki X-Men’e dönüşünü görmek güzel olurdu. Bakalım bu mümkün olacak mı?

İlginizi Çekebilir  Spider-Man ve Venom'un Aynı Filmde Olacağı Açıklandı