Sinema Haberleri

Hugh Jackman ve Patrick Stewart, Marvel Kariyerleri ile Guinness Rekoru Kırdı

Stan Lee ve Jack Kirby‘nin çizgi dünyasında yarattığı X-Men efsanesinin karakterleri Charles Xavier ve Logan‘ı beyazperdede başarıyla canlandıran iki ünlü aktör Guinness Rekorlar Kitabı‘na girdi. “Wolverine” Hugh Jackman ve “Profesör X” Sör Patrick Stewart, “Marvel süper kahramanı olarak en uzun kariyere sahip oyuncu rekorunu” paylaştı.

Guinness Rekoru sertifikalarını Craig Glenday‘den alan Jackman ve Stewart’ın, Wolverine ve Profesör X kariyerini tam 16 yıl, 228 gün sürdürdüğü açıklandı. X-Men kariyerlerinden emekli olarak hayranlarını üzen ikili, 2000 yılındaki ilk X-Men filminden, 2017 çıkışlı Logan’a kadar serinin yapımlarında birlikte kamera karşısına geçmişti.

Marvel karakteri ile bu rekora ulaşan aktör Hugh Jackman, “Çocukken Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek istiyordum. Kardeşimle kitapta yer almanın en kolay yollarını denerdik, buna en uzun Badmington maçı da dahil” dedi.

Rekor videosunda yer alan Sör Patrick Stewart da, “Sen ve ben Guinness Rekorlar Kitabı’na girmişiz. Tebrik ederim arkadaşım. Duvarına asacak yeni bir şey daha var” sözleriyle rol arkadaşı Jackman’ı kutladı.

İlginizi Çekebilir  Kara Şimşek Efsanesi James Wan'ın Yapımcılığında Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu