Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Yeni Fragman

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Yeni Fragman

Hobbit-dwarves

Zaman azalıyor, şunun şurasında Hobbit’in ikinci bölümünün gösterime girmesine 15 gün kaldı.

13 Aralık’ta sinemalara 3D ve IMAX seçenekli girecek olan Smaug’un Çorak Toprakları’nın yeni fragmanı da piyasaya verildi.

30 saniyelik videoda daha çok filmin az sayıdaki (2 tane zaten) hanım karakteri Desolation_-_Tauriel_stillTauriel’in Legolas’a ve Azog’a verdiği ayarlar ve aksiyon sahnelerini görüyouz. Hanım kızımızın bildiğiniz gibi aslında hikayede yeri yok fakat takdir edersiniz ki sadece erkeklerle dolu bir film, Sensation White partisine dönüşmekten bir adım uzakta olurdu.

Bu arada çocuk hikayesi olarak yazılan Hobbit’in kitaba nazaran daha ciddi olmasını ve ilk filme göre karşılaştırmasını yorumlayan Peter Jackson, yeni filmin daha az neşeli olacağını söylemiş. “İlk filmde çocuk kitabı özünü yakalamayı istedik fakat artık böyle devam etmek uygun olmayacak. Çok sağlam ve ciddi olaylar olacak ve bunu hafif veremeyiz.”

Hobbit Bilbo, Thorin Oakenshield önderliğindeki cücelerin ve Gandalf’ın Orta Dünya’da Yalnız Dağ’a yolculukları bu filmde de devam edecek. Artık Erebor’a yaklaşan grubun açgözlü Ejderha Smaug’la  karşılaşması uzak değil. Fakat Orta Dünya’da esas kaos, başka yerden çıkmak üzere…

İlginizi Çekebilir  Rogue One'dan 388 Milyon Dolarlık Hasılat