Sinema Haberleri

Highlander Tekrar Sinemaya Geliyor!

Tıpkı ölümün pençelerinden her seferinde sıyrılmayı başaran ölümsüz bir İskoç savaşçısı gibi Highlander filmi de bir türlü zamanın tozlu yaprakları arasında kaybolamayanlardan.

highlander

İlgili Makaleler

Bu aralar sürekli yeniden yapım haberleri gelirken (örn. Dune) ortalıkta sessiz sedasız dolaşan yeni bir Highlander filmi söylentileri, projeye resmi olarak bir yönetmenin katılmasıyla doğrulanmış durumda.

Yönetmenlik kariyerinde John Wick ve gelecek yıl vizyona girecek John Wick: Chapter 2 gibi isimler yer alan Chad Stahelski, yeni Highlander uyarlamasının da yönetmen koltuğuna oturacak. Matrix ve The Crow gibi projelerde dublör koordinatörü olarak görev almış; hatta Brandon Lee’nin The Crow filminin çekimi sırasında ölümünün ardından onun yerini almış ve aksiyon konusunda oldukça tecrübeli olan Stahelski, Highlander gibi dövüş odaklı bir film için iyi bir tercih gibi görünüyor.

highlanderfinalbattle

Lionsgate yapımcılığında ilerleyecek ve şu an için senaristlerini arayan yeni Highlander uyarlamasının söylentileri 2008 yılından beri ortalıkta dolaşıyordu. Herhangi bir vizyon tarihi ise şu an için belli değil. Filmde yine Queen müzikleri de kullanırlarsa tadından yenmez…

İlginizi Çekebilir  Star Wars Filmlerindeki AT-AT Araçları Nasıl Hareket Ettirildi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu