Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hellboy 3 Tamamen Rafa Kaldırılmış Olabilir

Hellboy 3 Tamamen Rafa Kaldırılmış Olabilir

hellboy-banner

Cehennemin çocuğu, Ogdru Jahad’ın anahtarının taşıyıcısı, Rasputin’in korkulu rüyası, kedi hayranı ve kaliteli purodan anlayan ünlü çizgi roman karakteri Hellboy’un, sinema macerası tamamen bitmiş olabilir.

Mike Mignola tarafından yazılıp çizilen Hellboy, çok uzun yıllardır aramızda. Çizgi roman dünyasının en bilinen karakterlerinden biri olan Hellboy, Guillermo del Toro tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştı.

İlki 2004 yılında beyaz perdeye yansıtılan Hellboy’un devam filmi Golden Army’i 2008 yılında sinemada izleyebilmiştik. O yıldan beridir de, Hellboy’un sinema macerasında hiçbir gelişme yaşanmadı.

ron-perlman-banner

New York’ta düzenlenen Comic-con etkinliğinde mikrofonların sorularını cevaplayan Ron Perlman, Hellboy 3’ün rafa kaldırıldığı yönünde açıklamalarda bulundu. Hellboy’un devam filmi hakkında gelen soruya yönelik “Bu konu hakkında hiç konuşmuyoruz. Onun da (del Toro) benim gibi işi başından aşkın” açıklamasında bulundu.

Ron Perlman ve del Toro ikilisi, Netflix için Trollhunters serisiyle yeniden bir araya gelmişti. İspanyol yönetmenin Pasific Rimin devam filminde de oynaması beklenen Ron Perlman’ın bu açıklaması Hellboy hayranlarını fazlasıyla üzdü.

hellboy-movie

Mesela ben şu an çok üzgün bir durumdayım. Bundan 2-3 sene öncesine kadar del Toro’nun, “O filmi halen çekmeyi düşünüyoruz” demesiyle gözlerimde parlayan umut ışığı bu açıklamayla sona erdi.

İlginizi Çekebilir  Ryan Reynolds'tan Yeni Yıl Müjdesi: "Deadpool 3'ü Yapıyoruz"

İkilinin de çok sevdiği Hellboy karakteri belki sinemada devam etmeyebilir ama neden bir Netflix serisi, hatta animasyon serisi olmasın ki?