Sinema Haberleri

He-Man Filmi Yeni Yazarını Buldu, Vizyon Tarihini Açıkladı

Hollywood, uzun zamandan beri yeni bir He-Man filmini bizlere sunmak için çaba sarfediyor lakin bir türlü istediği adımları atamıyordu. Şimdi dönülmez yola girildi ve filmin vizyon tarihi de verildi.

2016 yılında, filmin McG tarafından yönetileceği açıklanmıştı ancak yönetmenin projeden çekilmesi üstüne film ortada kalmıştı. Şimdi ise DC Comics’in baş adamı David S. Goyer, He-Man filminin senaryosunu yazmak için ekibe dahil oldu ve ortalık yeniden hareketlendi.

The Dark Knight, Blade ve Man of Steel gibi serilerin yazarı David S. Goyer’in kalemi eline alması üstüne yapımcılar Todd Black, Jason Blumenthal ve Steve Tisch bir an önce yönetmen bulmak için kolları sıvadı çünkü vizyon tarihi de verildi.

Geçtiğimiz günlerde Star Wars: Episode IX‘un Aralık ayında değil de Mayıs 2019’da vizyona gireceğinin açıklanması üzerine olacak ki Aralık ayındaki boşluğu yine bizleri mutlu edecek olan He-Man and the Masters of the Universe filmi dolduruverdi. Film, 18 Aralık 2019’da vizyona girecek.

Sony, daha önce de The Amazing Spider-Man 3, Bad Boys III, Sinister Six gibi pek çok film için de vizyon tarihi vermiş sonra projeleri rafa kaldırmıştı. Umarız He-Man böyle olmaz!

İlginizi Çekebilir  Colin Farrell, Batman Filmindeki Rolü Hakkında Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu