Sinema Haberleri

Hayvan Mezarlığı Kadrosuna Creed Kardeşler de Eklendi

Senarist Jeff Buhler tarafından, “Stephen King uyarlamalarının en korkuncu olacağı” iddia edilen Pet Sematary‘nin (Hayvan Mezarlığı) kadrosu şekillendi.

Entertainment Weekly’nin aktardığı bilgileri göre; Paramount, yeniden çekilecek olan Hayvan Mezarlığı filminin kadrosunu tamamladı sayılır. Jete Laurance, Hugo Lavoie ve Lucas Lavoie filmde Creed Ailesi’nin çocuklarını canlandıracak.

Filmde; ailesiyle Boston’dan Maine’e taşınan Dr. Louis Creed rolü aktör Jason Clarke‘ın. Creed’lerin komşusu Jud Crandall rolünde ise John Lithgow‘u göreceğiz. Amy Seimetz, Creed ailesinin annesi Rachel olarak filmde boy gösterirken, Jete Laurence ailenin tatlı ve duygusal kızı Ellie’yi canlandıracak. İkizler Hugo ve Lucas Lavoie ise dönüşümlü olarak Ellie’nin üç yaşındaki kardeşi Gage olarak kamera karşısına geçecek.

Pet Sematary, Stephen King’in En Korkunç Filmi Olacakmış

Yönetmenler Dennis Widmyer ve Kevin Kolsch, ilki 1989’da çekilen Hayvan Mezarlığı filmini yeniden beyaz perdeye aktaracak isimler. Senaryosu Jeff Buhler’e emanet edilen Pet Sematary’nin yapımcılığını ise Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian ve Steven Schneider üstleniyor. Film 5 Nisan 2019’da gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Yeni Geek Filmlerde Yaş Sıkıntısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu