Sinema Haberleri

Harry Potter Serisinin İki Karakteri Yeniden Beyaz Perdede Yer Alabilir

Yeni Fantastik Canavarlar‘da tanıdık iki Harry Potter karakterinin yer alabileceği iddiaları serinin hayranlarında heyecan yarattı. İddialara göre Rubeus Hagrid ve Lord Voldemort karakterleri Fantastik Canavarlar da olacak.

Orijinal Harry Potter hikayesinin iki karakteri, corona virüsten önce yapım aşamasında olan Fantastik Canavarlar’ın (Fantastic Beasts) bir sonraki devam filminde rol alabilir. Eddie Redmayne‘in Büyücülük Dünyası serisinden bir karakteri geri getirme çağrılarının Warner Bros tarafından değerlendirildiği ve Robbie Coltrane‘nin devam filminde Rubeus Hagrid olarak geri dönebileceği bildirildi.

Bunun nasıl olabileceği henüz bilinmiyor ancak Fantastik Canavarlar serisinin Harry Potter’la aynı evrende geçtiği düşünüldüğünde Hogwarts bekçisinin filmde bir ölçüde yer aldığını görmek zorlama olmayacaktır.

Eğer bu durum gerçekleşirse, bu karakter takviyesi kuşkusuz ilk iki Fantastik Canavarlar filmine gitmek için kendini yormayan bazı Harry Potter hayranlarını bu üçüncü filme gitmek zorunda bırakacak.

Kaynak: Independent

İlginizi Çekebilir  Star Wars Araçlarından Muhteşem Kamera Arkası Görüntüler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu