Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Harrison Ford, Yakın Zamanda Indiana Jones 5 İçin Kamera Karşısına Geçecek

Harrison Ford, Yakın Zamanda Indiana Jones 5 İçin Kamera Karşısına Geçecek

Indiana Jones serisinin başrolü, Star Wars’ta Han Solo karakteriyle de hayranlığımızı kazanan Harrison Ford, Indiana Jones 5 filminin çekimlerinin çok yakında başlayacağını açıkladı.

Bu yıl 78 yaşına girecek usta oyuncu, geçtiğimiz günlerde Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy’nin açıklamalarının üstüne güzel haberi verdi.

Harrison Ford, 2 ay içinde Indiana Jones 5 filminin çekimlerine başlanacağını belirtti. Yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Aptalca görünmemeye çalışıyorum. Biliyorsun, dar pantolon ve botlarla koşturmak… Yaklaşık iki ay içinde Indiana Jones filmine başlayacağım ve o zaman size daha uygun bir cevaplar verebileceğim. Bu karaktere yeniden hayat vereceğim için her zaman çok mutluyum. Bir başka film yapmak için çabalamamızın sebebi insanların onlardan zevk almasıdır. İzleyicilere karşı sorumluluk duygusu söz konusu.

Steven Spielberg’in yeniden yönetmen koltuğunda oturacağı yeni Indiana Jones filminin senaryosunu David Koepp yazdı. Filmin 9 Temmuz 2021’de vizyona girmedi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Ready Player One'ın Devamı Gelecek