Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Harrison Ford, Star Wars Setinde Kaza Geçirdi!

Harrison Ford, Star Wars Setinde Kaza Geçirdi!

harrison-ford

Oynadığı Indiana Jones ve Han Solo gibi karakterle tanınan, Hollywood’un ünlü isimlerinden Harrison Ford, Star Wars: Episode VII çekimleri sırasında ağır bir kaza geçirdi.

Star Wars: Episode VII filminin çekimleri sırasında 71 yaşındaki Ford, Buckinghamshire’da bulunan Pinewood Stüdyoları’nda bir kaza geçirdi. İlk açıklamalara göre Harrison Ford’un üzerine hidrolik kapı düştü. Filmin aksiyon sahnelerinden biri çekilirken metal kapının oyuncunun üzerine düşmesiyle acı içerisinde yerde kaldığı belirtiliyor.indiana-jones

Stüdyodaki tıbbi uzmanlar ilk tedaviyi orada gerçekleştirdi. Harrison Ford, daha sonra bir helikopter vasıtasıyla NHS Hastanesi’ne taşındı. Şu an ünlü oyuncunun durumu hakkında bir bilgi yok. Ancak hayati bir sorunun olmadığı düşünülüyor.

Bazı açıklamalara göre Harrison Ford, Millenium Falcon üzerindeki çekimler sırasında sahnenin azizliğine uğrayarak demir kapıya sıkıştı. Göğüs kafesinin ezildiği düşünülüyor.

Öte yandan bazı kaynaklar ise bir kapı düşmesi olayından bahsetmiyor. Ford’un ters bir hareket yaptığı ve bileğini kötü bir biçimde burktuğu belirtilmekte. Olay hakkında bilgiler netleşmeye başlayınca Frpnet olarak okurlarımıza aktaracağız.

Harrison Ford’un en kısa sürede iyileşmesini diliyoruz. Büyük oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir  Avengers 4'ün İlk Karakter Çizimleri Sızdı!