Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Harley Quinn ve Joker, Kendi Filmleriyle Karşımıza Çıkacak

Harley Quinn ve Joker, Kendi Filmleriyle Karşımıza Çıkacak

Geçen yıl vizyona giren Suicide Squad filminin öne çıkan karakterleri Harley Quinn ve Joker‘i canlandıran oyuncular Margot Robbie ve Jared Leto, özel bir film için tekrar bir araya gelecek.

ABD’li oyuncu Jared Leto’nun, daha önce Joker’in orijinal hikayesine dayanan bir rolde oynayamayacağı duyurulmuştu. Fakat, Hollywood Reporter isimli internet sitesinin haberine göre, Warner Bros. ve DC Comics, 2016 yılında gösterime giren Suicide Squad filminde büyük beğeni toplayan Harley Quinn ve Joker karakterlerine odaklanan yeni bir film projesi üzerinde çalışıyor.

Gelecek filmin diğer orijinal Joker hikayesi ile ilgisinin olmadığını belirten yetkililer, Suicide Squad’ın gişede başarı elde etmesine rağmen beğenilmediğini, ancak filmin en çok sevilen iki karakterini yeni bir filmde kullanmak istediklerini duyurdular.

Filmde Harley Quinn rolüyle büyük bir çıkış yapan Margot Robbie ve Jared Leto tekrar buluşacak. İki suçlunun aşk hikayesinin işleneceği filmin senaristliğini Glenn Ficarra ve John Requa‘nın yapacağı açıklandı.

Margot Robbie – Jared Leto

Filmin yönetmenliğini The Hangover filminin yapımcısı Todd Phillips’in üstleneceği iddia edildi.

İlginizi Çekebilir  Bir Zamanlar Çizgi Romandılar