Sinema Haberleri

Han Solo Filminin Tam İsmi Belli Oldu Mu?

Aralık ayında vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi filminin heyecanı her geçen gün artarken beklediğimiz bir film de Han Solo filmi. Biz sürekli Han Solo filmi diyoruz ama acaba yayınlanan katalog, filmin tam adını açığa mı çıkardı?

Star Wars’un ana hikayesi bir yandan devam ederken Disney bir yandan da geçmişe ışık tutan Rogue One: A Star Wars Story filmiyle bize anlatılmayan hikayeleri anlatmıştı. Bu geçmişe ışık tutan filmlere “A Star Wars Story” adını verebilecekleri ihtimali de daha o zaman akıllarımızda yer etmişti.

Geçtiğimiz günlerde LEGO firması tarafından oyuncakçılara gönderilen katalogda tabii ki Han Solo filminin oyuncakları da önsipariş için yer aldı. Buradaki logo dikkat çekti.

Eğer katalogdaki logoyu tam göremiyorsanız söyleyelim. Muhtemelen filmin ismi Han Solo: A Star Wars Story olacak. Bu noktada da görüyoruz ki “A Star Wars Story” ismi, geçmişe ışık tutan filmlerin alt başlığı olarak yer alacak.

Bundan sonra da Obi-Wan: A Star Wars Story, Boba Fett: A Star Wars Story ve Jar Jar: A Star Wars Story (Oops… spoiler verdik sanırım) gibi isimlerle yeni filmleri göreceğiz gibi görünüyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ama biz şimdiden bunu tahmin olarak söyleyelim.

Han Solo: A Star Wars Story filmi Mayıs 2018‘de vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Her Yıl Yeni Bir Star Wars Filmi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu