Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Guillermo del Toro, Doğaüstü Kurtadam Western’iyle Geliyor

Guillermo del Toro, Doğaüstü Kurtadam Western’iyle Geliyor

Şu sıralar Pinocchio uyarlamasıyla meşgul olan yapımcı ve yönetmen Guillermo del Toro‘nun bir “Doğaüstü Kurtadam Westerni” üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. The Shape of Water‘ın Oscarlı yönetmeni, yeni filminde yönetmen Issa Lopez ile çalışacak.

Tigers Are Not Afraid filmiyle övgüleri toplayan Issa Lopez, Entertainment Weekly röportajında; sıradaki projesinin Guillermo del Toro ile yapacakları bir kurtadam-western filmi olduğunu açıkladı.

Lopez, “Evet Guillermo del Toro ile film yapacağım. ‘Bundan sonra ne yapacaksın? Hadi bir şey yapalım’ diyerek filmin şampiyonu oldu. İnanamadım. Bir kurtadam filmi filmi, bir doğaüstü western hazırlıyoruz. Kurtadam-Western! Çok heyecanlıyım. Yazdığım senaryoyu sevdi ve filmin çalışmalarına başladık. Gerçekten fazla iyi kurtadam filmi yok. An American Werewolf in London büyük olanlardandı. Bence yeniden ziyaret etmenin tam zamanı. İçinizde barınmaya çalışan hayvanın özüne dönmekle alakalı. Mümkün olduğu kadar basit ve bence insanlıkla mükemmel bir şekilde ilişkilendirilebilir” dedi.

İlginizi Çekebilir  Fallout 4 Söylentileri Devam Ediyor!