Sinema Haberleri

Guillermo del Toro Bu Yaz Bizi Çok Korkutacak!

Oscarlı yönetmen Guillermo del Toro’nun yapımcı olarak başına geçtiği “Scary Stories to Tell in the Dark” filminin gösterim tarihi belli oldu.

Alvin Schwartz’ın folklorik korku öğelerini yeniden yorumladığı çocuk korku kitapları serisi “Scary Stories to Tell in The Dark”, Guillermo del Toro tarafından bu yaz beyazperdedeki yerini alacak. En derin korkularımızı hortlatacak olan filmin 9 Ağutos‘ta gösterime gireceği açıklanırken, bir de logo yayınlandı.

Scary Stories to Tell in the Dark; küçük kasabalarını saran ani ve ürkütücü ölümlerin gizeminin çözmek zorunda olan bir grup gencin yaşadıklarını konu alıyor. Trollhunters filminden André Øvredal‘ın yönettiği filmin başrolünde Zoe Coletti bulunuyor.

Guillermo del Toro, Zoe Coletti, André Øvredal sette

Filmin kadrosunda ayrıca şu isimler bulunuyor: Austin Abrams (Brad’s Status, Tragedy Girls), Gabriel Rush (Moonrise Kingdom, The Grand Budapest Hotel), Michael Garza (Wayward Pines, The Hunger Games: Mockingjay 1), Austin Zajur (Kidding), Dean Norris (Breaking Bad), Gil Bellows (Patriot, Jett), Lorraine Toussaint (Into The Badlands, Selma, Orange Is The New Black) ve Natalie Ganzhorn (Make it Pop, Wet Bum).

İlginizi Çekebilir  Çekimlerine Başlanan Candyman Filminin Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu