Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Guardians of the Galaxy Vol. 3 Geliyor

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Geliyor

Heyecanla Guardians of the Galaxy Vol. 2’yi beklerken filmin yönetmeni James Gunn‘dan Guardians of the Galaxy Vol. 3 açıklaması geldi.

Serinin iki filmini de yöneten James Gunn, daha önce pek çok kez, “Guardians of the Galaxy filmlerinden sonra ne yaparım bilmiyorum, belki de yeni bir film çekerim,” demişti ancak filmlerin eğlencesine dayanamamış olacak ki yeni filmin de başında olacağını kendi Facebook sayfasından duyurdu.

James Gunn’ın bu açıklaması aslında sadece kendisine yönelik değil. Bu açıklamayla birlikte Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin de geleceğini öğrenmiş olduk. Gerçi gişede rekorlar kıran, izleyici tarafından sevilen bir filmi, suyunu çıkarana kadar devam ettirmek Hollywood’un en sevdiği iş. Tamam seri devam etsin ama umarız kaliteli bir şekilde ve tadında kalır.

James Gunn, yeni filmi sadece yönetmeyecak aynı zamanda tıpkı ilk iki filmde olduğu gibi yazacak da. James Gunn resmen aldı sazı eline, Guardians of the Galaxy serisini tek başına şekillendiriyor. Hem yazdım hem yönettim şeklinde gidiyor.

İlginizi Çekebilir  Flash, Sinemaya da Uyarlanacak