Sinema Haberleri

Guardians of the Galaxy’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

guardians-of-the-galaxy-banner-2

Guardians of the Galaxy filmine ait yeni bir fragman yayınlandı. Marvel çizgi romanlarından çevrilen en enteresan filmlerden biri olacak Guardians of the Galaxy, yayınlanan fragman ile ne kadar iddialı bir yapım olduğunu tekrardan gözler önüne serdi.

Marvel geçtiğimiz yıllardan bu yana beyaz perde konusunda inanılmaz bir gelişme gösteriyor. Iron Man serisi ile birlikte yükselişe geçen çizgi roman filmleri, Avengers ile zirveye oturmuştu. Haliyle Avengers’ın peşinden gelecek yapımlar da, çizgi roman meraklılarının kulaklarını havaya dikmişti.

İlgili Makaleler

Bu yapımlar arasında, şahsen benim de çok merak ettim ve öne çıkan bir film var: Guardians of the Galaxy. James Gunn’ın filmi oldukça iddialı gözüküyor. Chris Pratt, Bradley Cooper, Vin Diesel, Zoe Saldana, Karen Gillan, John C. Reilly gibi oyuncularla ön plana çıkan filmin yeni fragmanı yayınlandı.

Görsel efektlerin bolca kullandığı filme dair yeni bir bakış açısı kazandıran fragman, şimdiden bizi heyecanlandırdı. Ancak 1 Ağustos’a kadar beklemekten başka çare yok.

İlginizi Çekebilir  Batman v Superman: Dawn of Justice Filminden Beşinci Televizyon Reklamı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu