Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Guardians of the Galaxy Bugün Vizyonda!

Guardians of the Galaxy Bugün Vizyonda!

guardians-of-the-galaxy

Çok konuşulan, uzun zamandır beklenen Marvel filmi Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) vizyonda!

Eğlenceli ve kozmik film, aynı isimli Marvel çizgi romanından uyarlandı. Uzun süredir fragmanları, görselleri ve müzikleri ile bizi heyecanlandıran film sonunda bugün vizyona girdi.

Filmin konusu şöyle:

guardians-of-the-galaxy-posterAksiyon dolu epik bir uzay macerası olan “Galaksinin Koruyucuları” izleyicileri maceraperest Peter Quill’in tüm evreni tehdit eden hırslara sahip, güçlü bir kötü karakter olan Ronan’ın çok istediği esrarengiz bir gök cismini çaldıktan sonra acımasız bir ödül avının nesnesi haline geldiği bir maceraya götürüyor. İnatçı Ronan’dan kurtulmak isteyen Quill, birbiriyle hiç alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu bir anlaşma yapmak zorunda kalır.

Bu dörtlü, silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz Gamora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-i diğer Yokedici’dir. Fakat Quill, gök cisminin gerçek gücünü ve evren için taşıdığı tehdidi keşfedince galaksinin kaderini dengede tutmak için rakiplerine karşı son bir çaresiz direnişte bulunmak adına elinden geleni yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir  Disney, Digimon Filmi Çekmeyi Planlıyor

Yazarlığını ve yönetmenliğini James Gunn’ın yaptığı filmde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (Groot’un seslendirmesi), Bradley Cooper (Rocket’ın seslendirmesi), Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close (Commander Rael rolünde) ve Benicio Del Toro (The Collector rolünde) gibi isimler yer alıyor.

Bu yaz döneminin en çok konuşulan filmini kaçırmayın. Şimdiden iyi seyirler.