Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Gremlinler Yeniden Çekilecek Mi?

Gremlinler Yeniden Çekilecek Mi?

gremlins-banner

80’li yılların en çok izlenen filmlerinden olan Gremlinler (Gremlins), dönemin fantastik filmleri arasında kendine iyi bir yer edinmişti.

Gerek Gizmo’nun tatlılığı, gerekse beyaz tüylü gremlinin korkutucu ve bir o kadar eğlenceli tavırları, pek çok sinema severi kendisine çekmişti. Gremlinler de böylece sinema tarihinin kült filmleri arasında yerini almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Beetlejuice 2 (Beterböcek 2) filminin gelebilme ihtimalini sizlere duyurmuştuk, Goonies filminin de yeniden vizyona girmesi söz konusu. Kısacası 80’li yılların başarılı filmleri yeniden yavaş yavaş vizyona giriyor. Warner Bros. firması da bu furyayı değerlendirmek istiyor.

gremlins-gizmoWarner Bros., yeni bir Gremlinler filmi için çalışmalara başladı ve hızlı bir başlangıç yaparak hemen çekimlere başlamak istiyor. Filmin yeniden çekilmesi ile ilgili tek sorun Steven Spielberg!

Gremlinler serisinin yapımcısı olan Steven Spielberg ve Amblin Entertainment’ın, Warner Bros.’un bu talebini onaylaması gerekiyor ancak hem firmanın hem de Spielberg’ün onay vermeye pek niyeti yok.

Bu durumda neler olacak bilinmez ama yeni bir Gremlinler filmi mi gelir, ilk film yeniden mi çekiliyor; yoksa Spielberg konuyu direkt rafa mı kaldırır göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Ghibli'den Yeni Anime - When Marnie Was There

Gremlinler filmi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.