Sinema Haberleri

Görünmez Adam, Yarın Gösterime Giriyor

Modern zamanın korku ustalarından Jason Blum, Görünmez Adam’ın (Invisible Man) hikayesini tam 87 yıl sonra yeniden sinemaya getiriyor. “Göremediğiniz şey size zarar verebilir” sloganıyla lanse edilen yapım 28 Şubat‘ta (yarın) gösterime girecek.

Universal Pictures ve Blumhouse Productions‘ın ortak yapımı “Görünmez Adam“ın yazarı, yönetmeni ve idari yapımcısı Testere serisinin orijinal tasarımcılarından biri olan ve yakın dönemde Upgrade ile Ruhlar Bölgesi Bölüm: 3 filmlerini yöneten Leigh Whannell. Damızlık Kızın Öyküsü dizisindeki performansıyla Emmy ödülü kazanan Elisabeth Moss, Universal’ın klasik canavar karakterinden esinlenen dehşet dolu modern hikayede rol alıyor. Netflix’te yayınlanan Tepedeki Ev‘den Oliver Jackson-Cohen de “Görünmez Adam” olarak kamera karşısına geçti.

Zengin ve akıllı bilim adamıyla şiddet dolu ve denetleyici bir ilişkide kısılıp kalan Cecilia Kass (Moss),bir gece kaçar. Kız kardeşi (Harriet Dyer), çocukluk arkadaşları (Aldis Hodge) ve onun genç kızının (Storm Reid) yardımlarıyla saklanarak ortadan kaybolur. Ama Cecilia’nın tacizkâr eski kocası (Oliver Jackson-Cohen) intihar edip engin servetinin büyük bir bölümünü kendisine miras bıraktığında Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğundan şüphe eder. Bir dizi tuhaf tesadüf ölümcül bir hal alıp sevdiklerinin hayatını tehdit ettiğinde Cecilia, umutsuzca kimsenin göremediğin biri tarafından takip edildiğini umutsuzca kanıtlamaya çalışırken kendi akıl sağlığı bozulmaya başlar.

İlginizi Çekebilir  The Invisible Man İçin Vizyon Tarihi Verildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu