Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Godzilla vs. King’in Oyuncusu Rebecca Hall, Tales From the Loop Kadrosuna Katıldı

Godzilla vs. King’in Oyuncusu Rebecca Hall, Tales From the Loop Kadrosuna Katıldı

Amazon‘un senaryosunu Legion’un yazarı Nathaniel Halpern‘a teslim ettiği “Tales From The Loop” dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Godzilla vs. King filmlerinin çekimlerini sürdüren ve Utopia Road ile The Night House‘un kadrosunda adı geçen Rebecca Hall, Simon Stålenhag‘ın bilimkurgu resimlerinden esinlenen Tales From the Loop‘un yıldızı oldu.

“Vicky Cristina Barcelona” rolü ile Altın Küre‘ye aday gösterilen Rebecca Hall, Tales From the Loop‘ta yetenekli bir fizikçi olan Loretta‘yı canlandıracak.

Yönetmenliğine Mark Romanek‘in getirildiği dizi; aynı isimli FRP sisteminden ve İsveç’in doğal yaşam görüntülerine fütüristik bilimkurgu unsurlarını katan Simon Stålenhag’ın sanat çalışmalarından esinleniyor. Evrenin gizemlerini araştırmak ve çözmek için inşa edilen “The Loop” adlı makinenin kurulu olan kasaba ve insanlarının hikayesini ekrana getirecek olan projenin yapımcılığını The Batman’dan Matt Reeves ile The Passage’dan Adam Kassan ve Rafi Crohn üstlenecek.

İlginizi Çekebilir  2019'da Çocuklar İçin 2 Yeni Dungeons and Dragons Kitabı Geliyor